Collection: Products
-
Grassfed Grass-Finished Beef Rump Roast 1/2 Wagyu
Regular price From $29.75 USDRegular priceUnit price / perSale price From $29.75 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Shank Bones
Regular price From $3.60 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.60 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Short Ribs
Regular price From $49.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $49.50 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Shoulder Arm Roast
Regular price From $16.90 USDRegular priceUnit price / perSale price From $16.90 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Shoulder Arm Roast 1/2 Wagyu
Regular price From $21.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $21.25 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Sirloin Steak
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.50 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Sirloin Steak 1/2 Wagyu
Regular price From $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.25 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Soup Bones
Regular price From $8.45 USDRegular priceUnit price / perSale price From $8.45 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Suet
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef T Bone Steak
Regular price From $47.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $47.25 USDSold out -
Grassfed Grass-Finished Beef Tenderloin Filet
Regular price From $64.80 USDRegular priceUnit price $64.80 / per lbSale price From $64.80 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Tenderloin Roast
Regular price From $97.20 USDRegular priceUnit price $97.20 / per lbSale price From $97.20 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Tongue
Regular price From $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $18.00 USD -
Grassfed Grass-Finished Beef Tri-Tip
Regular price From $26.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $26.00 USD -
Grassfed Grass-Finished Goat Heart
Regular price $4.80 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.80 USD -
Grassfed Grass-Finished Goat Liver
Regular price From $12.79 USDRegular priceUnit price / perSale price From $12.79 USD